EasyNetMonitor 2.6.8.1 (windows)

EasyNetMonitor

EasyNetMonitor
ÜCRETSİZ
İndir 0.22 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EasyNetMonitor'ü kullanarak yerel ağınızdaki bilgisayarların aktif olup olmadıklarını kontrol edebiliyorsunuz.

EasyNetMonitor programı, yerel ağ üzerinden bağlı olduğunuz diğer bilgisayarlara dair aktiflik bilgisini öğrenebileceğiniz bir ağ yönetim programı olarak hazırlanmış. Ücretsiz olarak sunulan ve çalışma bilgisini kolayca almanıza imkan tanıyan uygulama, bunun yanında sahip olduğu sade ve basit arayüzle bu işin acemisi olanların bile işini görecektir. Boyut olarak da çok küçük olması sayesinde düşük konfigürasyonlu PC’lerde bile zorlanmadan tüm ağ inceleme işlemlerinin yapılmasına yardımcı olacaktır.

Programı kullanmaya başlarken bağlanılması gereken adresleri ve gerekliyse şifreleri girmeniz, bunun ardından o bilgisayarı programa kaydetmeniz gerekiyor. Bir defa kayıt işlemi yapıldıktan sonra sorunsuzca yeniden o bilgisayara dair çevrimiçi-çevrimdışı bilgisini giriş yapmadan elde edebiliyorsunuz.

Aynı anda birden fazla bilgisayarı ve hatta web sitesini kontrol edebilen uygulama, girilen IP adresindeki sunucu ve bilgisayarın ne zamanlarda aktif olduğunu ve ne zamanlarda pasif olduğunu tespit etmenizi sağlıyor. Bunun için o sunucu veya bilgisayara devamlı olarak ping gönderen uygulama, ping süresi ve bağlanılan IP’nin durumunu hemen tespit ederek bir liste halinde kullanıcılara sunuyor.

Bunun yanında başlangıçta açılma, sesli bildirimde bulunma, e-posta bildirimleri gibi desteklere de sahip olan program, dilerseniz tüm araştırma sonuçlarına bir rapor içerisinden sahip olmanızı da sağlayabiliyor. Basitçe kullanılabilen ve ping yahut online/offline bilgilerini ortaya koyabilen program, sık sık onlarca bilgisayarın aktif olup olmadığını kontrol etmek isteyen kullanıcıların kesinlikle denemeleri gerekenler arasında.

YORUMLAR