eBoostr 4.5.596 (windows)

eBoostr

eBoostr
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 3.47 MB
3  
0  
0  
0  
2  
kullanıcı

Bilgisayarınız yetersiz RAM yüzünden yavaşlamaya başladıysa çok fazla masrafa girmeden RAM'ini yükseltmeniz mümkün. eBoostr harici belleklerinizi RAM olarak kullanmanızı sağlayarak bilgisayarınızın sanal RAM miktarında ve hızında artı

Bilgisayarınızın belleği size yetersiz gelmeye başladıysa onu yenilemeden geliştirmenize eBoostr yardımcı olabilir. Programla harici bellekleri RAM'e dönüştürerek bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz. Sanal olarak bellek oluşturmanıza yardımcı olmak için flash disklerinizi kullanan programla RAM miktarınızı anında artırmış olacaksınız.

Flash bellekler sabit disklerden daha hızlı çalıştığı için sizde bilgisayarınızdaki programları daha hızlı çalıştırmaya başlayacaksınız. eBoostr sayesinde Windows işletim sisteminizin yüklenme hızında farkedilir bir değişiklik olacak. Bu değişiklik için ihtiyacınıza göre bir ya da birden fazla flash bellek kullanabilirsiniz. RAM olarak kullanılmaya başlayan flash diskler sayesinde aynı işlemler için daha az performans harcayan diz üstü bilgisayarların batarya kullanım süreleri de uzayabiliyor. eBooster ile NTFS dosya sistemlerinde 4 GB'den fazla önbellek oluşturulamıyor.

eBoostr 4 Sürümünün Öne Çıkan Özellikleri:

  • Konfigürasyon sihirbazıyla bilgisayarı otomatik tarar ve kullanılabilecek cihazları test eder. Analiz sonucu yakalanabilecek en yüksek performans için önerilerde bulunur.
  • Kullanılmayan hafıza için önbellek yaratabilme özelliği (Normalde 32-bit Windows işletim sistemlerinde bulunmuyor.)
  • Geliştirilmiş Windows 7 desteği
  • USB bellek gibi taşınabilir cihazlarda veri hırsızlığına karşı önbelleği şifreleme

YORUMLAR