Ekranı Yakala 2.2.0.3 (windows)

Ekranı Yakala

Ekranı Yakala
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ekranı Yakala, bilgisayarınızın ekranındaki görüntüyü dilediğiniz zaman kaydederek arkadaşlarınız ile paylaşmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir yazılımdır.

Ekranı Yakala, adından biraz da olsa yapacağı görevi belli eden yardımcı programlardan bir tanesidir. Program sayesinde bilgisayarınızın ekran görüntüsünü dilediğiniz zaman kolay ve hızlıca alabilir ve hemen arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Programı kullanarak aldığınız ekran görüntülerini göndermek için e-posta yöntemi kullanılmaktaıdır. Dolayısıyla ister kendi mail adresinizi isterseniz de programın kendi sunucularını kullanarak ekran görüntülerini gönderebilirsiniz.

Program standart olarak Hotmail ve Yandex'i desteklemektedir. Bu servislere ait bir hesabınız varsa kendi mail adresinizi kullanarak ekran görüntülerini arkadaşlarınız ve tanıdıklarınıza gönderebiliyorsunuz. Program ile 3 farklı ekran görüntüsünü aynı anda göndererek anlatmak istediğiniz durumu daha detaylı açıklayabilirsiniz. Üstelik ekran görüntüsü alma ve gönderme işlemleri oldukça basit.

Sizde kullanımı kolay ve pratik bir ekran görüntüsü alma ve paylaşma programı arıyorsanız, Ekran Yakala'yı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR