Eldevin (windows)

Eldevin

Eldevin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eldevin fantastik bir hikayeye sahip olan bir rol yapma oyunudur

Eldevin oyunculara zengin bir içerik sunan MMORPG türünde bir online rol yapma oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Eldevin'de oyuncular oyun ile aynı adı taşıyan Eldevin'in fantastik dünyasına konuk oluyorlar. Eldevin diyarı uzun süre boyunca barış içinde yaşamıştır; fakat bu diyarın geleceği sihirli element kürelerinin keşfiyle değişmiştir. Bu kürelerin sağladıüı büyük güç nedeniyle Eldevin diyarı kargaşa ve kaosa sürüklenmiş, barış yok olmuştur. Eldevin'in kraliyet ailesi ise bu durumu çözmek için sihirli küreleri Eldevin'in farklı noktalarına dağıtmıştır. Fakat bu iş için geç kalındığı için küreleri korumak için görevlerdirilen gardiyanlar kürelerin açığa çıkan gücü nedeniyle kontrolden çıkmıştır. Bu durum şeytani bir imparatorluğu harekete geçirmiş ve Eldevin'i savunmak bizim gibi kahramanlara düşmüştür.

Gerçek zamanlı savaş sistemine yer veren Eldevin'de hem tek başınıza görevleri tamamlamaya çalışabilir, hem zindanlara gruplar halinde girebilir, hem de diğer oyuncularla PvP karşılaşmaları yapabilirsiniz. Oyunda oyunculara 6 farklı yetenek ağacı altında 200'ten farklı yeteneği seçme imkanı veriliyor. 14 mesleğin yer aldığı oyunda kendi silahınızı, zırhınızı ve ekipmanlarınızı yaratabilmektesiniz.

Eldevin günümüze göre çok yüksek kaliteye sahip olmayan grafikler içeriyor. Oyunun grafiklerini önemsemezseniz zengin bir içerik oyunda sizi beklemekte. Bağımsız bir yapım olan Eldevin kendi çapında oldukça başarılı bir yapım. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750 işlemci
  • 2 GB RAM
  • OpenGL 3.0 destekli ekran kartı
  • İnternet bağlantısı
  • 1 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR