Emlak Ajandam 1.4.0.6 (windows)

Emlak Ajandam

Emlak Ajandam
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    9,290

  • Üretici

    ArmonkSoft

Emlak Ajandam emlak ofislerinin günlük iş takiplerini kolaylaştırmak için hazırlanan interaktif bir emlak programıdır.

Emlak Ajandam, emlak ofislerinin günlük olarak yapmak zorunda kaldıkları işleri tek bir kaynak üzerinden hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde yapabilmelerine olanak tanıyan, aynı zamanda hem lokal olarak hem de web tabanlı olarak çalışabilen interaktif bir emlak programıdır.

Emlak ofisleri için hem emlak hem de müşteri portföylerini karşılaştırarak, doğru ürünü doğru müşteriyle tek bir tıklamayla eşleştirebilecek başarılı bir emlak programı olan Emlak Ajandam aynı zamanda emlak danışmanlarının müşterileriyle ilgili önemli detayları kaydetmelerine ve sonrasında hatırlamalarına olanak tanır. Böylelikle emlak danışmanları müşterileriyle aralarında olan iletişimi güçlendirerek rakiplerinin bir adım önünde olabilirler.

Emlak Ajandam programı emlak danışmanlarına online ortamda iş ağlarını yaratma şansı da tanımaktadır. İş Arkadaşı Ekleme özelliği sayasinde farklı emlak ofislerini iş ortağı olarak ekleyerek portföy paylaşımını sağlamaktadır. Tamamen müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini arttırmak için tasarlanan bu özellikle birlikte elinizde bulunan portföyü çok daha hızlı bir şekilde pazarlama şansına sahip olabilirsiniz.

Sohbet özelliği sayesinde listenizde olan emlak danışmanlarıyla çevrimiçi veya çevrimdışı olarak mesajlaşma şansınız bulunan Emlak Ajandam programı üzerinde bulunan hatırlatma özelliği sayesinde yetkili kişiler ekipleriyle veya listesinde bulunan diğer emlak ajanslarıyla hatırlatma notlarını ve özel günleri paylaşabilir.

Emlak Ajandam programının güzel yanlarından birisi de tek tuşla portföylerinizi; sahibinden.com, hurriyetemlak.com, milliyetemlak.com, yeniasirilan.com, emlakjet.com, emlaknet.com sitelerinin içerisinde bulunduğu 6 farklı portala gönderebilirsiniz ve zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Programa kayıtlı olan portföy ve müşterilerinize ait listeleri dışa aktarım ve yazılı çıktı özellikleri sayesinde Microsoft Excel (.xls) formatında görüntüleyebilir, bilgisayarınıza kaydedebilir ve çıktı alabilirsiniz.

Emlak ofisleri ve emlak danışmanları için geliştirilen bu başarılı programın 15 günlük tam deneme sürümünü indirerek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR