EraseTemp 3.5.1.11 (windows)

EraseTemp

EraseTemp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EraseTemp, bilgisayarınız üzerinde yer alan eski geçici dosyaları kolayca temizleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

EraseTemp, birçok bilgisayar kullanıcısının ortak sorunlarından bir tanesi olan; bilgisayar üzerinde yer alan geçici ve gereksiz dosyaları silme işlemini oldukça etkili ve hızlı bir şekilde yerine getiren ücretsiz bir yazılımdır.

Kullanıcıların sadece tek bir tıklamayla eski geçici dosyalarını silmelerine olanak sağlayan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Taşınabilir bir program olan EraseTemp, herhangi bir şekilde kurulum istememektedir. Bu sayede programı bir USB bellek yardımıyla her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Standart bir Windows penceresinden oluşan sade ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, otomatik olarak bilgisayarınızı tarar ve geçici dosyaları yine otomatik olarak siler.

Programı ilk kez çalıştırdığınız zaman test modunda çalışacaktır ve yazılımı test etmenize olanak sağlayacaktır. Doğal olarak bu modda çalışırken dosyalar tamamen silinmeyecektir ama silinmesi gereken dosyalar yine de taranacaktır.

Silinmesi gereken dosyaların ve klasörlerin sabit diskiniz üzerinde yer aldığı adresleri ve toplamda kaç adet dosyanın silineceğini gösteren program yardımıyla, geçici dosyaları tamamen silerek hem ekstra depolama alanı hem de ekstra sistem performansı kazanabilirsiniz.

Tarama işlemini oldukça hızlı bir şekilde tamamlayan program, otomatik güncelleme özelliği sayesinde sürekli olarak güncel kalmaktadır.

Sistem kaynaklarını oldukça az miktarda kullanan ve geçici dosya silme işlemlerini oldukça hızlı şekilde tamamlayan EraseTemp'i özellikle yeni başlayan bilgisayar kullanıcılarına tavsiye ederim.

YORUMLAR