eShield Free Antivirus 1.5.0 (windows)

eShield Free Antivirus

eShield Free Antivirus
ÜCRETSİZ
İndir 7.30 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu program ilgi bilgisayarınız ıve kişisel bilgilerinizi güvene alabilirsiniz.

eShield Free Antivirus bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve temel seviyede güvenlik sağlayan bir antivirüs yazılımıdır.

İnternet her ne kadar bilgiye ulaşma süremizi kısaltsa da iyi niyetli olmayan bazı yazılımları da barındırmakta. Bu yazılımlar bilgisayarımıza haberimiz olmadan sızarak güvenliğimizi tehlikeye atıyor. Siz de bu gibi sakıncalı durumlara karşı kullanabileceğiniz bir program arıyorsanız eShield Free Antivirüs'e göz atmanız yerinde olacaktır.

Program kolay anlaşılır bir arayüze sahip olarak geliyor. Sorunsuz bir kurulum aşamasından sonra programı başlattığınızda karşınıza temel özelliklere sahip bir pencere gelecek. Bu pencereyi kullanarak tarama işlemlerini gerçekleştirebilir, zararlı yazılımları tespit edebilir ve ayarları kişisel tercihlerinize göre düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz otomatik güncelleme seçeneğini aktif kılarak programın kendi kendini güncellemesini de sağlayabilirsiniz.

eShield Free Antivirus bilgisayarını zararlı yazılımlara, virüslere ve malware'lere karşı korumak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir program.

YORUMLAR