ExeFixer 1.7.0.0 (windows)

ExeFixer

ExeFixer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızın hasar alan yürütme dosyalarını onaran pratik ve hızlı bir araç olan ExeFixer tamamen ücretsiz.

Bazen bilgisayarınızda çalışmayı reddeden EXE dosyaları başınıza bela olabilir. Bu tür dosyaları çalıştıramayan bilgisayar, o an açmayı arzuladığının programın yürütme işlemini gerçekleştiremez. ExeFixer, çözüm garantili olmasa da kritik zamanlarda hayat kurtarabilecek olan bir araç olabiliyor. Bu nedenle bu aracı en azından denemekte bir fayda olacaktır.

Özellikle dosya aktarımı, disk birleştirme gibi eylemlerden sonra düşük bir ihtimal de olsa EXE dosyaları hasar alabilir. Veya dosya formatını değiştip saklamak isteğiniz bir yürütme dosyasında meydana gelecek değişiklikler siz EXE formatına geri dönüştürseniz de sorun yaratma ihtimaline sahip. Bu gibi durumlarda kullanabileceğini ExeFixer ile sorunlarınız büyük ihtimalle çözülebilir. Ne var ki dump file olarak da adlandırılan sahte EXE dosyaları için bu durum geçerli olmayacaktır.

Onarma işlemi gerçekleştirebileceğiniz dosya formatları EXE, MSI, REG, BAT, CMD, COM ve VBS. Dolayısıyla sadece EXE sınırı olmadan farklı yürütme dosyalarını da düzeltmeniz mümkün olacaktır. Açılacak olan pencerenin içine sürükleyeceğiniz dosya onarma işlemine tabii tutulacaktır. Bu vesile ile kayıt defteri hatalarını da ortadan kaldırıp Windows tarafından yanlış tanımlanmış bir dosyayı olduğu şekilde çalıştırmanız mümkün olacak. Bu aracı kullanmak ücretsiz.