Exportizer 5.6.3 (windows)

Exportizer

Exportizer
ÜCRETSİZ
İndir 2.24 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Exportizer, yönetimini sağladığınız veritabanlarının dışa aktarımı için kullanabileceğiniz başarılı bir yazılım.

Exportizer, veritabanı dışarı aktarımı yapabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir program. Aktarmak istediğiniz verileri dosyaya, panoya yada yazıcıya aktarabilen programın kullanımı bu tür bir program için oldukça kolay diyebilirim. Fakat genel anlamda tam olarak kullanabilmek için biraz kurcalamanız gerekebiliyor.

DB, DBF, text ve CSV formatlı dosyaları text, CSV, XLS, RTF, XML, HTML, DBF ve SQL scriptlerine dönüştürebilen Exportizer, popüler veritabanı dönüştürme işlemlerinin hepsini yapabiliyor. Çalıştığınız iş yada kişisel amaçlı olarak kullandığınız veritabanları için dışar aktarım işlemleri yapmanız gerekiyorsa Exportizer'ı mutlaka denemeniz gerekiyor.

Dışa aktarım işlemleri üzerindeki tüm kontrol ve ayarların sizin elinde olduğu program, gerekli ayarları arayüz üzerinde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Yeterli bilgiye sahipseniz aktarım işlemlerini kout satırı üzerinden de yapabiliyorsunuz.

Veritabanı aktarım işlemleri dışında veritabanlarını panoya kopyalayabilen yada yazıcıya gönderen program, veritabanı dışarı aktarım işlemleri için kullanabileceğiniz en iyi programlardan bir tanesi. Verileri düzenlemenizi sağlayan araçlar ile birlikte sunulan programın ücretsiz versiyonunu indirerek hemen deneyebilirsiniz.

YORUMLAR