EZBlocker 1.2.2.2 (windows)

EZBlocker

EZBlocker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EZBlocker kullanarak Spotify üzerinde yayınlanan reklamların sesini kısabilirsiniz

EZBlocker kullanıcılara Spotify reklam engelleme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir reklam engelleme programıdır.

Oldukça popüler olan müzik dinleme servisi Spotify üzerinde sevdiğimiz şarkıları dinlerken bir anda araya reklamlar girebilmekte, yüksek sesleri nedeniyle kullanıcıyı rahatsız edebilmektedir. Özellikle uyurken müzik dinlerken, meditasyon yaparken veya dinlenmek için müzik dinlerken bir anda çıkan bu reklamlar oldukça sıkıcı olabiliyor.

EZBlocker bu tip durumlarda kullanıcılara büyük yardımı dokunan bir programdır. EZBlocker Spotify üzerinde çalma listesi oynatma sırasında reklam yayınlanırken sesi otomatik olarak kısıyor ve dikkatinizin dağılmasını ya da yüksek ses nedeniyle rahatınızın bozulmasını engelliyor.

EZBlocker bu iş için dahili bir veri tabanına sahiptir. Bu veri tabanında Spotify üzerinde reklam yayınlayan kaynaklar bulundurulur ve bu kaynaklardan yayınlanan reklamlar otomatik olarak susturulur. Program bir reklam yayınlandığında size bir uyarı baloncuğu görüntülemektedir ve bu balonun üzerine tıklayarak reklamı engelleme listesine alabilme imkanı sunmaktadır. Bu sayede engelleme veri tabanını kendiniz de genişletebiliyorsunuz.

EZBlocker ile reklamlar engellendiğinde sadece Spotify'in sesinin kısılması ise programın büyük bir artı yönü.

YORUMLAR