Facebook Video İndir 5.0 (windows)

Facebook Video İndir

5.0
Facebook Video İndir
ÜCRETSİZ
3  
4  
1  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    208,329

  • ÜRETİCİ

    Fatih Duman

Facebook'ta izlediğiniz videoları tek tıklama ile bilgisayarınıza kaydetmek için kullanabileceğiniz kullanımı son derece basit ve pratik olan yararlı bir yazılımdır.

Facebook Video İndir bunu sağlamak amacıyla geliştirilmiş sade ve kullanımı basit bir program. Gerek bilgisayarlarımız gerekse akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerinde en çok zaman geçirdiğimiz platformlardan bir tanesi şüphesiz Facebook. Durum böyle olunca Facebook üzerinde bir çok video ile karşılaşıyoruz. Arkadaşlarımızın ve tanıdıklarımızın paylaştıkları videolardan bazılarını indirerek bilgisayarımıza saklamak istiyoruz fakat bunun için bir yardımcı olması gerekiyor. Facebook video indirme programı işinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır.

Sizi hiç uğraştırmadan izlediğiniz Facebook videolarını anında indirme imkanı sunan program, akıllı URL tanıma özelliği sayesinde kopyaladığınız URL'leri otomatik olarak programın arama çubuğuna yapıştırır ve size sadece ''indir'' tuşuna tıklamak kalır. Facebook video indirme programı bir kaç saniye içerisinde istediğiniz videoyu indirmenizi sağlıyor ve programı tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Facebook Videoları Nasıl İndirilir?

Facebook video indirme programını bilgisayarınıza yükledikten sonra klasikleşen kurulumunu yapıyoruz. Daha sonra indirmek istediğiniz videonun Facebook linkini kopyalayarak programın arama çubuğuna yapıştırıyorsunuz. URL tanıma özelliği size bu konuda zaten yardımcı olacaktır. Son olarak ise indir tuşuna basıyorsunuz ve videolar dakikalar içinde bilgisayarınıza kaydediliyor. Facebook Video İndir programının en iyi özelliği de bu denli basit bir kullanıma sahip olması diyebilirim.

Benzer türde pek çok program olmasına rağmen Facebook Video İndir programı kullanım kolaylığı ve sade tasarımı ile diğer programların önüne geçiyor. Sizde gördüğünüz videoları indirmek ya da Facebook videolarını kaydetme imkanından faydalanmak istiyorsanız bu programı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı öneririm.

YORUMLAR