faces.im 0.2.4.5 (windows)

faces.im

faces.im
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Faces.im Facebook kullanıcılarına özel olarak geliştirilmiş bir Chrome eklentisidir. Bu eklenti ile Facebook mesajlaşma özelliğine daha esprili bir yaklaşım izleyebilirsiniz.

Faces.im Google Chrome üzerinde kullanabileceğiniz faydalı bir eklentidir. Mobil cihazlardaki Facebook Messenger rahatlığını masaüstü bilgisayarlara getiren bu eklenti sayesinde sosyal çevrenizle mesajlaşmanın yepyeni ve eğlenceli yolunu keşfedeceksiniz.

Öncelikle eklenti Facebook'un mesajlaşma özelliğini büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Herhangi bir Facebook arkadaşınızdan mesaj aldığınızda o kişinin surat resmi eşliğinde mesajını ekranın sağ tarafında görüntüleyebiliyorsunuz. Bu sayede gelen mesajlarınızı görebilmek için ayrı bir sayfaya geçmeye ihtiyaç duymuyorsunuz.

Sunduğu kolaylık bir yana eklenti gerçekten çok şık ve esprili bir deneyim sunuyor. Siz bilgisayarınızda işlerinizi tamamlarken sağdan çıkan bir kafa ve yanında mesaj... Kulağa oldukça eğlenceli geliyor. Eğer siz de Facebook'u aktif olarak kullanıyorsanız ve mesajlaşma konusunda kullanabileceğiniz alternatif bi yol arıyorsanız Faces.im'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR