Fahrenheit Türkçe Yama (windows)

Fahrenheit Türkçe Yama

Fahrenheit Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fahrenheit Türkçe yamasını indirerek oyunu menülerinden diyaloglarına kadar tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Fahrenheit ya da ABD'deki adıyla Indigo Prophecy, adventure tarzı oyunlar arasında özel bir yere sahip diyebiliriz. Bütün bir oyun boyunca devam eden depresif atmosfer ve yoğun duygusal gelgitler nedeniyle oyunu oynarken zorlanmak mümkün ve oyunda yönettiğimiz karakterimiz de bir o kadar zorlanıyor. Dünyayı kıyametin eşiğine getirmeye hazır olan gizli güçlerle olan mücadelemiz oyun boyunca devam ediyor ve yaptığınız seçimlere göre karşılaşacağınız farklı sonlar sayesinde oyunu oynayışımızın sona olan etkisini görebiliyoruz.

Fahrenheit'ın çıktığı sene için oldukça iyi grafik ve seslere sahip olduğunu da söylemek gerek. Günümüzde biraz demode olsa da senaryo ağırlıklı yapısı nedeniyle oynarken rahatsız olmayacağınızı garanti edebilirim. Ancak karmaşık kurgusu ve diyalogları İngilizcesi çok iyi olmayan oyuncuları zorlayabilir ve bu nedenle hazırlanmış olan OyunÇeviri yaması sayesinde oyunu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Fahrenheit Türkçe yamasını indirerek oyunun yüzde 100 Türkçe hale gelmesini sağlamak mümkün ve böylece hem oyun boyunca daha doğru kararlar verebilir, hem de daha iyi sonlara ulaşabilirsiniz. Yamayı kurarken indirdiğiniz RAR dosyasının içerisindeki kurulum dosyasını çalıştırmanız gerekiyor. Indigo Prophecy versiyonuna sahipseniz de yama sorunsuzca çalışmaktadır.

YORUMLAR