FanFictionDownloader 0.8.7 (windows)

FanFictionDownloader

FanFictionDownloader
ÜCRETSİZ
İndir 57.84 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FanFictionDownloader, FanFiction.net sitesi üzerinde yer alan içerikleri farklı formatlarda bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

FanFictionDownloader, farklı fanfiction.net üzerinde yer alan içerikleri indirebileceğiniz ve bilgisayarınıza tercih edeceğiniz farklı formatlarda kaydedebileceğiniz ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Kullanıcı arayüzü oldukça basit ve sade olan program ile öncelikli olarak ayarlar menüsüne giriş yaparak dosyaları kaydedeceğiniz klasörü seçmeniz gerekiyor. Sonrasında fanfiction.net üzerinde yer alan herhangi bir içeriğe ait bağlantı adresini program arayüzünde yer alan ilgili alana yapıştırarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İçerikleri indirmek için EPUB, PDF, RTF, TXT, MOBI, HTML, LIT, FB2, LRF, OEB, PDB, PML, RB ve TCR formatlarından istediğinizi seçebileceğiniz program ile dosya indirme işlemini başlatmak için "Check and Download" butonuna basmanız yeterlidir.

Sistem kaynaklarını oldukça ılımlı şekilde kullanan program, aynı zamanda tarama ve indirme işlemlerini de oldukça hızlı şekilde yerine getirmektedir.

Sonuç olarak fanfiction.net üzerinden içerik indirmek için oldukça kullanışlı bir yazılım olan FanFictionDownloader'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR