Feel The Wheel 1.3 (windows)

Feel The Wheel

1.3
Feel The Wheel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Feel The Wheel programını kullanarak siteminizde açık olan pencerelerin opaklık değerini ve boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Feel The Wheel basit gibi görünen fakat aslında birçok kullanıcının zaman zaman eksikliğini hissettiği bir özelliği sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu program sayesinde Windows kullanım deneyiminizi bir adım ileri taşıyabilirsiniz.

Programın temel işlevi kullanıcılara bigisayarlarında açık olan pencerelerin opaklık değerini ve boyutlarını sadece fare tekerleğini kullanarak ayarlama imkanı sunması. Hemen hemen tüm farelerde yer alan tekerleği kullanarak pencerelerinizin opaklık seviyesini ve boyutunu rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Programın kullanımı son derece basit ve herkesin rahatlıkla yapabileceği türden bir deneyim sunuyor. Pencerelerin boyutunu ayarlamak için fare imlecini adres çubuğunun yukarısında kalan bölüme getirip, mouse tekerleğini hareket ettirmek yetiyor. Opaklık değerlerini ayarlamak içinse aynı işlemi bu kez shift tuşuna basarak gerçekleştirmek gerekiyor.

Programın sunduğu özellikler basitmiş gibi görünse de birçok kullanıcın işine yarayacak türden işlevler. Sorunsuzca çalışan bu programın en iyi özelliği ise tamamen ücretsiz olarak sunulması.

YORUMLAR