Felspire (windows)

Felspire

Felspire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Felspire, internet tarayıcınız üzerinden ücretsiz oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur.

Dünya kaosa sürüklenirken doğan yeni şampiyonlar adalet için tekrar Quizima'yı ziyaret ediyor! Felspire, fantastik MMORPG türünden hoşlanan oyunculara hitap eden, aynı zamanda gösterişli büyü ve yetenek sistemi kullanan yeni tarayıcı tabanlı oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Yakın zamanda kapalı beta sürecini atlatan oyun, yeni sunucularıyla oyunculara hizmet etmeye hazır durumda. Peki bu fantastik macerada bizi neler bekliyor?

Öncelikle yeni oyunculara özel hazırladığı eğitim bölümü ve basit kontrollerle Felspire her şeyden önce alışık olduğumuz, klasik MMORPG tadını hiç bozmayan bir yol izlemiş. Seçtiğiniz karakter sınıfına göre başta pek gösterişli olmayan, ancak biraz geliştiğiniz takdirde sizi ihtişama boğan eşya ve silah çeşitleriyle karakterinizden güç akacak. Bu noktada görevlerin de birbiriyle olan bağlantısı ve yaratık topluluğunun çokluğu hızlı seviye almanıza yardımcı oluyor. Elbette oyunun yeni açılışıyla beraber gelen onlarca bonus eşya ve deneyim takviyesi de çok işinize yarayacak.

Tabii fantastik bir MMORPG oyunu canavarsız olmaz. Felspire'da da karakterler her ne kadar melek görünümlü Barbie bebekler olsa da kapışacağınız canavarlar cehennemden çıkan çılgın zebanileri andırıyor. Yeri geldiği zaman kuş böcek avlarken bazen de ateş saçan şeytanlar peşinde koşuyorsunuz. Oyunda özellikle büyücü karakterler üzerinde durulnuş olsa gerek, kullandığınız her yetenek gökten yıldırımlar indirecek derecede güçlü olduğundan canavarlarla baş etmek çok zor olmuyor gerçi. Yine de görev gereği uğraşacağınız fazlaca nokta olacak, bunlar da MMORPG'lerin yapı taşıdır diyor, aldırmıyoruz.

Karakterler ve büyüler her ne kadar muhteşem görünse de Felspire, web tabanına dayandığı için grafik babında çok büyük beklentiler sunmasın. Lakin oyunda kullandığınız yıldırım veya nova büyüleri de animasyon konusunda özensiz, biraz basit görünüyorlar. Ama daha önceden web tabanlı MMORPG'lere alışmış oyuncular için bu elbette bir sorun teşkil etmeyecek, aksine çoğu oyunda görmediğimiz büyüler hoşunuza gidecek.

Felspire'ı hemen ücretsiz olarak oynamaya başlamak için yukarıdaki "Hemen Kaydol!" tuşundan kaydınızı gerçekleştirebilir ve oyuna girebilirsiniz.

ARTILAR

Aksiyon dolu yetenek ve büyüler

Öğretici görev sistemi

EKSİLER

Karakter çeşitliliği daha fazla olabilirdi

Haritası küçük

Animasyonlar

YORUMLAR