Fictorum (windows)

Fictorum

Fictorum
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fictorum etrafa alev topları, şimşekler ve buz fırlattığınız bir aksiyon oyunudur

Fictorum yaratıcı fikirler içeren ve ilginç oyun mekanikleri sayesinde bir hayli eğlenceli oyun tecrübesi yaşatan bir aksiyon RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Bizi fantastik bir dünyaya konuk eden Fictorum'da genç bir büyücünün yerine geçiyoruz. Kahramanımızın üyesi olduğu büyücü okulu haksız bir şekilde kapatılıyor, bunun üzerine kahramanımız da intikam yemini ederek bu işin sorumlularının peşine düşüyor. Bize düşen görev kahramanımızın düşmanlarıyla baş etmesine yardım ederek intikamını almasını sağlamak.

Fictorum'da oyuncular kullanacakları büyüyü gerçek zamanlı olarka şekillendirmekteler. Oyunu bir hayli eğlenceli yapan bu sistemde bir büyüyü yapmaya başladığınızda zaman yavaşlıyor ve bu süre içinde büyünüze bir şekil verebiliyorsunuz. Dilerseniz sadece bir alev topu fırlatabiliyor, dilerseniz düşman gruplarının üzerine meteor yağmuru indirebiliyor, dilerseniz şimşekler indirebiliyorsunuz. Bütün bu büyüler göz alıcı animasyonlara sahip.

Fictorum'da bütün binalar büyülerimizle parçalanabiliyor. Bu, sadece görsel olarak göze hoş görünecek bir durum değil, aynı zamanda bir silah olarak da kullanılabiliyor. Bir kötünün altından geçtikten sonra bu köprüyü yıkabiliyor, sizi kovalayan düşman grubunu topluca ortadan kaldırabiliyorsunuz. Benzer şekilde binaları yıkarak düşmanlarınızın üzerine devrilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen Fictorum oldukça güzel grafiklere sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- Core i5 işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GTX 750 ekran kartı

- 10 GB boş depolama alanı

YORUMLAR