FileBot 4.0 (windows)

FileBot

4.0
FileBot
ÜCRETSİZ
İndir 25.48 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FileBot programını kullanarak bilgisayarınızdaki multimedya dosya ve dizinlerinin yönetimini kolaylaştırabilirsiniz.

FileBot programı, temel olarak bol sayıda multimedya dosya ile uğraşan kullanıcıların bilgisayarlarında yer alan dosyaları çok daha kolay bir şekilde yönetebilmeleri, organize edebilmeleri ve kullanabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz bir program. Dosyaları yeniden adlandırmaktan tutun da altyazılar bulmaya kadar oldukça farklı yeteneklere sahip olduğu için bilhassa videolar ve müzikler konusunda arşiv yapanların işine yarayacaktır.

Çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olan programın tüm yeteneklerine erişim oldukça basit. Bu nedenle bilgisayar kullanımı veya dosya yönetimi konusunda çok yetkin olmayan kullanıcılar bile bir zorluk yaşamayacaklardır.

İsterseniz dosyalarınızın bir listesini çıktı olarak alabilir veya yazı dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Ayrıca tüm klasör ve dosyaların adlarını tek seferde ve toplu olarak belli bir düzeni takip edecek şekilde değiştirmek de mümkün. Özellikle dizi arşivleri yapmayı sevenler bu yeniden adlandırma özelliğinden sık sık faydalanacaklardır.

Ayrıca, dosya ve klasör analizleri de sunması sayesinde diskinizde bulunan dosya ve dizinlerin ne kadar yer kapladığını, nasıl bir dosya yapısı sunduklarını, dosya adetlerini ve başka detayları görmek de mümkün. Dizi ve filmler için otomatik olarak altyazıların bulunabilmesi yeteneği sayesinde altyazı sitelerinde gezmeden hemen videolarınızı izlemeye de başlayabilirsiniz.