FilePro 1.0 Build 202 (windows)

FilePro

FilePro
ÜCRETSİZ
İndir 2.41 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FilePro programını kullanarak bilgisayarınızdaki dosyaları daha kolay yönetebilir ve kopya dosyaları ortadan kaldırabilirsiniz.

FilePro programı, bilgisayarında binlerce dosyalık arşivler hazırlamak zorunda olanların kullanabilecekleri bir dosya yöneticisi ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Program temel olarak bilgisayarınızdaki dosyalar hakkında size istatistikler vermek için hazırlanmış ve aynı zamanda birbirinin kopyası olan dosyaları da hemen tespit edebiliyor.

Arayüz olarak kolay kullanım sunan ve hızlı çalışan program, yerel disklerinizin taranabilmesi için tüm araçları da içerisinde barındırıyor. Tarama sonuçları sayesinde ağ birimlerindeki ya da yerel disklerdeki dosyaların bir listesini çıkartabilen, dosya tiplerine göre kategorilendirme yapabilen, dosyaların ekran görüntüsünü alabilen ve klasör istatistiklerini tutabilen program sayesinde onlarca farklı işleve tek seferde sahip olabilirsiniz.

Ev kullanıcıları için ücretsiz sunulan program, disklerdeki ve dosyalardaki zaman içerisindeki değişimleri de kayıt altına alıyor ve daha sonra raporları inceleyebiliyorsunuz. Tabii ki klasör silme, kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma gibi işlemler de programın beraberinde gelenler arasında. İsterseniz birbirinin tamamen kopyası olan ve sistemde birden fazla defa kayıtlı olan tüm dosyaları da tespit edebiliyor ve kopyaları ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Eğer sürekli olarak dosya ve klasörlerinizin yönetimi konusunda sorunlar yaşıyor ve Windows Gezgini'ni yetersiz buluyorsanız kesinlikle sahip olmanız gerekenler arasında yer alıyor.