FileSearchy 1.41 (windows)

FileSearchy

FileSearchy
ÜCRETSİZ
İndir 10.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FileSearchy, aradığınız dökümanlara çok daha hızlı bir şekilde ulaşmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir dosya arama programıdır.

FileSearchy, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde aradıkları dosyaları veya dökümanları hızlı bir şekilde bulabilmeleri için geliştirilen kolay kullanımlı bir gelişmiş dosya arama programıdır.

İstediğiniz anahtar kelimeleri kullanarak arama yapabileceğiniz program yardımıyla, arama sonuçlarını veya aramaları farklı filtreleme yöntemleriyle filtreleyerek aradığınız dosya veya dökümanlara çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Farklı sekmeler altında aramalar yapmanıza da olanak sağlayan program yardımıyla, aynı anda birden fazla anahtar kelime için arama yapabilir ve sonuçları farklı sekmeler altında görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında isterseniz bilgisayarınız üzerinde yer alan bir döküman içerisinde yer alan metinlerden yola çıkarak arama yapmanızı da sağlayan program ile istediğiniz arama sonuçlarına ulaşmak çok daha kolay bir hale gelmektedir.

Program içerisinde yer alan filtreler arasında klasöre göre, içeriğe göre, değiştirilme tarihine göre ve boyutuna göre gibi aramanızı kolaylaştıracak olan farklı parametreler yer almaktadır.

FileSearchy'nin güzel özelliklerinden bir tanesi de kendisini Windows sağ klik menüsü üzerine entegre etmesi ve doğrudan bir klasör üzerine tıkladığınız zaman program yardımıyla arama yapabilecek olmanızdır.

Hedefe yönelik dosya veya döküman araması yapma konusunda oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyan FileSearchy'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.