FileTypesMan 1.68 (windows)

FileTypesMan

FileTypesMan
ÜCRETSİZ
İndir 0.06 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FileTypesMan programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan dosya türlerine dair tüm bilgileri edinebilirsiniz.

FileTypesMan programı, bilgisayarınızda bulunan dosyaların dosya uzantılarını çok daha kolay bir şekilde yönetebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir program. Windows'un bu iş için kendi aracı mevcut ancak bu araca hem ulaşmak zor hem de zaman zaman kafa karıştırıcı olabiliyor. FileTypesMan ise ücretsiz olması ve kolay kullanılır bir yapıya sahip olması sayesinde dosya uzantısı işlemlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak tanıyor.

İlk açıldığında bilgisayarınızı tamamen tarayan ve sistemde bulunan tüm dosya türlerini listeleyen programın dosya türleri hakkında verdiği bilgiler şu şekilde listeleniyor:

  • Dosya uzantısı türü
  • Açıklama
  • İzinler
  • Düzenleme zamanları
  • Şirket adı
  • Sürüm

Programı kullandıktan sonra elde edilen bilgileri çeşitli raporlar halinde saklayabilir ve böylece daha sonra incelemeye de devam edebilirsiniz. Sonradan uzantısı değiştirilen dosyaları da bulabilen program, böylece zipli bir dosyanın aslında rar olduğunu veya jpg dosyasının temelde png olduğunu tespit edebiliyor. Bilhassa virüslerden sakınmak için bu bilgilerin oldukça değerli olduklarını da söylemek gerek.

Eğer sisteminize kurulum gerektirmeyen bir dosya türü programı indirmek istiyorsanız kesinlikle FileTypesMan'a göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR