FileVoyager 15.4.5.0 (windows)

FileVoyager

FileVoyager
ÜCRETSİZ
İndir 23.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FileVoyager, tüm bilgisayar kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan gelişmiş bir dosya yönetim programı.

FileVoyager, dosya yöneticisi programı arayan bilgisayar kullanıcıları için geliştirilen ücretsiz bir yazılım. Windows işletim sistemi bulunan bilgisayarlarınızda dosya yönetimini yapmanızı sağlayan program, ilk başta karışık gelmesine rağmen, kullandıkça daha da rahatlayacağınız bir program.

Sunmuş olduğu bir çok özellik, detay ve fonksiyon sayesinde dosya yönetimini istediğiniz şekilde yapmanızı sağlayan FileVoyager, Mart ayının başlarında çıkmış olan yeni bir program. Versiyon numarasının yüksek olma sebebi ise geliştiricinin ilk versiyonunu programın çıkış tarihi 1 Mart 2015 olarak belirlemesinden kaynaklanıyor.

Diskleriniz üzerindeki dosyaları yönetebilmek için 2 farklı panel bulunduran program, standart bilgisayar kullanıcılarının biraz kafasını karıştırabilir. Fakat normal seviyedeki bilgisayar kullanıcılarının dosya yönetimi programlarına genellikle ihtiyacı olmuyor. Bu nedenle kullanacak kişilerin genelde ileri düzey bilgisayar bilgisine sahip kişilerden oluşuyor. Yine de Türkçe dil desteği sağladığı için diğer dosya yönetimi programlarından bir adım öne çıkmayı başarıyor diyebilirim.

İki panel bulunduran program özellikle dosya ve döküman transfer işelmlerinizi çok daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlıyor. Böylece transfer işlemlerindeki hem kaynak dosyayı hem de transfer edilecek dosyayı rahat bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.

Eğer bir dosya yönetimi programına ihtiyaç duyuyorsanız, FileVoyager'ı ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR