Flappy Bird HD (windows)

Flappy Bird HD

Flappy Bird HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flappy Bird HD ücretsiz bir Windows 8.1 oyunudur

Flappy Bird HD basit bir mantığa sahip olan ve bir o kadar da zor olan, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Windows 8.1 oyunudur.

Hatırlanacağı üzere Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar için bir süre önce Flappy Bird adlı bir oyun yayınlanmış ve kısa sürede bir salgın gibi yayılarak dünya çapında en çok oynanan oyunlardan biri olmuştu. Oyunun geliştiricisi ise bu ilginin hayatını mahvettiğini ileri sürmüş ve bu nedenle oyunu uygulama marketlerinden çekmişti. Oyunun uygulama marketlerinden çekilmesinin ardından ise birçok Flappy Bird benzeri oyun ortaya çıkmıştı.

Bu tip oyunlardan biri olan Flappy Bird HD bize aynı eğlenceyi bilgisayarlarımız üzerinde yaşama imkanı veriyor. Oyunda yine şapşal bir kuşu yöneterek uçmasına yardımcı oluyoruz. Bu işi yaparken kuşumuzun engellerin arasından uçmasını sağlamalıyız. Faakt bu o kadar da kolay olmamakta; çünkü havada aynı seviyede asılı kalmak bile zorken engellerin arasından sıyrılmaya çalışmak oldukça uğraşı gerektiriyor.

Flappy Bird HD orjinal oyun ile aynı seviyede eğlenceyi bizlere sunuyor. HD ekranlar için daha temiz bir görünüm sunan oyun bu türde beceri oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir seçenek.

YORUMLAR