Flappy Bird (windows)

Flappy Bird

Flappy Bird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6,004

  • Üretici

    Philino Technologies Ltd

Flappy Bird ünlü oyunun Windows 8 versiyonudur

Flappy Bird ilk olarak Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar için çıkış yapan; fakat bir süre sonra uygulama marketlerinden kaldırılan orjinal Flappy Bird oyununun Windows 8 versiyonudur.

Windows 8 ve daha üst versiyonlarında oynayabileceğimiz Flappy Bird bize aynı heyecanı masaüstü veya dizüstü bilgisayarımızda yaşama imkanı veriyor. Orjinal oyun ile aynı mantığa sahip olan oyunda küçük bir kuşun kanat çırparak uçmasını ve karşısına çıkan boruların arasından geçerek yoluna devam etmesini sağlıyoruz. Oyunda ne kadar çok boru arasından geçersek o kadar yüksek puan toplayabiliyoruz.

Flappy Bird'in mobil versiyonunda ekrana dokunarak kuşumuzun kanat çırpmasını sağlayabiliyorduk. Oyunun Windows 8 versiyonunda ise farenin sol tuşuna tıklamamız yeterli. Flappy Bird'in Windows 8 versiyonunun tek farklı yönü oyunun temasını ve arkaplanını değiştirerek farklı bir görsel tecrübe yaşamamıza imkan tanıması.Orjinal oyunun sahip olduğu oynanması kolay, ustalaşması zor yapı bu oyunda da mevcut.

Eğer Flappy Bird'ü orjinal oyun ile aynı şekilde bilgisayarlarınızda oynamak istiyorsanız Flappy Bird'ü Windows 8 bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR