FlappyBirds Free (windows)

FlappyBirds Free

FlappyBirds Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlappyBirds Free, son günlerin en çok konuşulan oyunu Flappy Bird'ün Windows 8 sürümüdür.

Dong Nguyen tarafından geliştirilen ve milyonlarca kullanıcının mobil cihazına giriş yaparak kısa sürede en popüler oyunlar arasına girmeyi başaran Flappy Bird oyunun Windows 8 sürümüdür.

İnternette fırtına gibi esen, bağımlılık yaptığı gerekçesiyle mağazalardan uçurulan Flappy Bird oyunun Windows 8 tablet ve bilgisayarlarda oynanabilen versiyonu. Basit grafiklerle süslenmiş oyunda temel amacınız, üzerindeki pikselleri saydığımız küçük kuşumuzu önümüze çıkan yeşil renkteki borulardan çaptırmadan geçirmek ve en yüksek puanı elde etmek. Kuşu uçurmak için ise tek yapmanız gereken, ekrana dokunmak veya fareyle tıklamak.

Puan durumunuza göre Bronz, Gümüş, Altın ve Platinyum olmak üzere 4 farklı madalya alabildiğiniz sonsuz ilerleme türündeki oyunda elde ettiğiniz yüksek skorları Facebook ve Twitter’da paylaşmanız da mümkün.

En zorlayıcı beceri oyunlarından biri olan, son derece sürükleyici ve kısa sürede bağımlısı olacağınız Flappy Bird oyununu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Yüksek skorlara sahip çılgın Flappy Bird oyuncularının arasına girmeye hazır mısınız?