Flat Kingdom Demo (windows)

Flat Kingdom

Flat Kingdom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flat Kingdom bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Flat Kingdom oyuncuları renkli bir dünyaya ve sürükleyici bir maceraya davet eden bir platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Fantastik bir krallıkta geçen bir hikayeyi konu alan Flat Kingdom'da 2 boyutlu bir dünyaya konuk oluyoruz. Bu dünyanın 3 boyutlu olan ilk hali kaosa ve kötülüğe ev sahipliği yaptıktan sonra bilge bir büyücü tarafından 2 boyutlu hale getirilmiş, 6 farklı büyülü mücevher tarafından 3 boyutlu dünyanın kötü etkileri bu 2 boyutlu dünyanın uzağında tutulmuştur. Bu sayede Flat Kingdom adlı krallığımız uzun süre barış ve huzur içinde yaşayabilmiştir. Fakat bu huzur ve barış ortamı yaklaşan bir tehlike nedeniyle kaybolma riskiyle karşı karşıya kalmıştır. Hex adlı maskeli bir hırsız bu krallığı koruyan büyülü mücevherlerden birini çalarak ve krallığın prensesini kaçırarak kayıplara karışmıştır. Bu nedenle krallıktaki denge bozulmuş, kaos krallıkta hakim olmaya başlamıştır. 3 boyutlu haline geri dönme sinyalleri veren krallığı ve prensesi kurtarmak için kral Flat adlı kahramanımızı görevlendiriyor. Kahramanımızın özel yeteneği ise şekil değiştirebiliyor olması. Biz de kahramanımızı kontrol ederek oyuna dahil oluyoruz.

Flat Kingdom'da hikaye boyunca ilerleyebilmek için karşımıza çıkan bulmacaları çözmemiz, farklı karakterlerle diyalog kurmamız ve kahramanımızın özel yeteneğinden ihtiyaç duyulan anlarda faydalanmamız gerekiyor. Oyundaki savaş sistemi ise bir hayli ilginç. Düşmanlarımızı yok edebilmek için onlara doğru şekle girerek dokunmamız gerekmekte. Bu da bize taş-kağıt-makas oyununa benzer bir tecrübe sunuyor.

Flat Kingdom kendine has görsel stiliyle dikkat çekmekte. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHZ işlemci

- 4 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- 4 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme