FoldersPopup 3.3.1 (windows)

FoldersPopup

FoldersPopup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    185

  • Üretici

    Jean Lalonde

Bilgisayarınızdaki klasörlere çok daha hızlı ve kolay erişmek için bu kısayol yaratma uygulamasını kullanabilirsiniz.

FoldersPopup programı, bilgisayarınızda bulunan ve sık kullandığınız dizin ile klasörlere en hızlı yoldan yeniden erişim sağlamanıza yardımcı olan programlardan bir tanesi. Zira Windows’un kendi gezgini maalesef bu konuda oldukça yetersiz kalıyor ve her zaman en hızlı erişimi sunmuyor. Sık sık klasörler arasında gezinmekten sıkıldıysanız deneyebileceğiniz uygulama, özel klasörlerinize sadece bir iki tıklama ile ulaşabilmenizi sağlıyor.

Dolayısıyla bilgisayarınız içerisinde işlem yaparken dosya açma, kopyalama, silme gibi tüm işlemleri daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Program temel olarak görev çubuğunda sessiz bir şekilde çalışıyor ve bilgisayarınızın sağ tık menüsünde gerekli işlevleri sunuyor. Eğer burada bulunan kısayollara ait değişiklikler yapmak isterseniz görev çubuğundan gerekli ayarlamaları yapabiliyorsunuz.

Bahsettiğim bu kısayol paneline hemen ulaşmak mümkün ve değişiklikler de bir o kadar kolay. Hazırlanan kısayol paneline erişim için Windows Gezgini içerisindeki herhangi bir pencereye farenizin orta tuşu ile tıklamanız yeterli oluyor. Kullanıcıların belirledikleri kısayol klasörlerinin yanında programla birlikte gelen ve bazı hali hazırda sık kullanılan klasörleri içeren bir kısayol listesi de mevcut.

Gün içerisinde çok fazla dosya ve dizin işlemleri ile uğraşanların kesinlikle faydalanmayı isteyecekleri bir program olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR