FolderTimeUpdate 1.36 (windows)

FolderTimeUpdate

FolderTimeUpdate
ÜCRETSİZ
İndir 0.06 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FolderTimeUpdate programını kullanarak bilgisayarınızdaki klasörlerin son düzenlenme zamanlarını değiştirebilirsiniz.

Windows işletim sisteminin klasör yönetimi konularında oldukça yetersiz olduğunu biliyoruz. Zira kullanıcıların detaylı konulara girmesine yardımcı olmayan Windows Dosya Gezgini, bu nedenle temel kullanıcıların bilgisayarlarına zarar vermelerine engel olsa da daha detaylı işlemler yapmak ve dizinlere hakim olmak isteyen kullanıcıları da üzüyor.

FolderTimeUpdate bu sorunun bir yönünün üstesinden gelmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor ve basit arayüzü sayesinde sunduğu hizmeti sorunsuzca aktarıyor. Temel olarak klasörlerin son değiştirilme tarihlerini kendi belirlediğiniz bir tarihle değiştirmenizi sağlayan program, hem kolay dizin yönetimine olanak tanıyor hem de erişiminizin gizlenmesi gereken durumlarda bir can kurtarıcı haline geliyor.

Uygulamayı kullanırken hem sadece tek bir klasörün düzenlenme tarihinin değiştirilmesini seçebilir, hem de o klasörün altındaki diğer klasörlerin tarihlerini düzenleyebilirsiniz. Kaç klasöre kadar inileceği ise yine kullanıcıların tercihlerine kalmış.

Boş klasörlerin tarih değişikliklerinden etkilenmesini engelleme gibi bazı ek seçenekler ise kullanırken detaylara daha hakim olmanızı sağlıyor. Tüm düzenleme ve operasyonlardan sonra HTML formatında bir rapor sunabilmesi ise hangi klasörlerde hangi değişiklikler yapıldığını tespit etmekte zorlanmamanızı sağlıyor.

Eğer klasör son düzenlenme tarihleri üzerinde değişiklikler yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz ücretsiz ve hızlı programlardan birisi olarak FolderTimeUpdate programını denemenizi öneriyorum.