FooDownloader 2.1.1 (windows)

FooDownloader

FooDownloader
ÜCRETSİZ
İndir 12.85 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FooDownloader ile herhangi bir dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz

FooDownloader kullanıcılara internet üzerinde gördükleri herhangi bir dosyayı indirebilme imkanı tanıyan ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

FooDownloader sahip olduğu arama modülü sayesinde indirmek istediğiniz dosyaları program üzerinden aramanıza ve kolayca bu dosyalara erişip indirmenize imkan tanımaktador. Detaylı olarak hazırlanmış bu arama modülü birden fazla arama motorunun birleştirilmesi ile oluşmuştur ve aradığınız dosyalara ulaşmayı kolay hale getirmektedir.

FooDownloader kullanak video indirme, müzik indirme ve dosya indirme gibi işlemlerin yanında dosya paylaşma işlemlerini de gerçekleştirebilmektesiniz. FooDownloader popüler internet siteleri üzerinden dilediğiniz videoları bilgisayarınıza kaydetme imkanı veriyor. Bu sayede internet bağlantı problemleriniz nedeniye seyredemediğiniz videoları kolayca video dosyaları olarak bilgisayarınıza kaydedebilir ve sonrasında format uyumsuzluklarını giderebilmek için bu dosyaları dönüştürebilirsiniz.

FooDownloader ile indirmek istediğiniz dosyaların detaylarına göz atabilmektesiniz. Bu sayede indirmek istediğiniz dosyaların doğru dosyalar olup olmadığını denetleyebiliyorsunuz. Ayrıca progrm indirmekte olduğunuz videolar için de önizleme yapma imkanı sunmaktadır.

Programın Türkçe desteği sunması ise programa artı puan kazandırmakta.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

YORUMLAR