FootieFox 2.1.14 (windows)

FootieFox

FootieFox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    15,315

  • Üretici

    Boris Ruf

FootieFox Firefox eklentisi ile hem Türk hem de yabancı liglerde oynanan tüm maç skorlarını ve fikstürü tarayıcınız üzerinden takip edebilirsiniz.

Firefox tarayıcınıza eklediğiniz bir eklentiyle hem Türk hem de yabancı pek çok ligi canlı canlı takip etmek isterseniz FootieFox tam size göre.

Tarayıcınız üzerinde seçtiğiniz ligin fikstür ve skor bilgilerini gösteren eklentiyle maçla ilgili detaylı bilgilere erişmek te mümkün. Ancak bu bilgiler Türkiye'de eklentinin yerel bir partneri bulunmaması sebebiyle Almanca Kicker Online web sitesinden takip edilebiliyor. Eklenti içerisinde lokal partner önerebileceğiniz bir alan bulunmakta buradan eklenti üreticilerine öneride bulunarak haberleri takip ettiğiniz siteyle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.

FootieFox ile Türkiye Süper Ligi, Türkiye Birinci Ligi, Türkiye Kupası dışında yurtdışındaki hemen hemen aklınıza gelebilecek her türlü lig takip ediliyor. Eklenti içerisinde gerekli ayarlamaları yaparak takip etmek istediğiniz ligleri eklemek ve canlı skorları tarayıcınız üzerinden takip etmek sizin elinizde.

Not: Eklentiyi yüklerken Firefox tarayıcınızın üzerinde çıkan sarı uyarı çubuğundan "izin ver"i tıklamalısınız.

YORUMLAR