ForceHide 1.1.0 (windows)

ForceHide

ForceHide
ÜCRETSİZ
İndir 0.14 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ForceHide programını kullanarak bilgisayarınızdaki dosyaları gizleyebilir ya da gizliliklerini kaldırabilirsiniz.

Bilgisayarlarımızda bulunan dosyaların gizliliklerini sağlamak için Windows'un kendi dosya gizleme mekanizması mevcut ancak bu mekanizmayı kullanırken dosyaları teker teker işaretlemek gerekiyor ve bu da zaman zaman bizlere vakit kaybettirebiliyor. Çok gelişmiş ve detaylı güvenlik seçeneklerine ihtiyacınız yoksa ve sadece diğerlerinin gözlerinin önünden dosyalarınızı kaldırmak istiyorsanız gizli dosya özelliğinden faydalanmanız en iyi yöntem fakat bu zaman kaybı gizli dosya yönteminin etkili bir yöntem olmasına engel olabiliyor.

ForceHide programı ise bu işlemi toplu olarak ve olabildiğince hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Programın kolay kullanılır arayüzü ve ücretsiz olması bir araya geldiğinde dosya gizlemek için kullanabileceğiniz pratik programlardan birisi haline geldiğini söylemek mümkün.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken gizlemek ya da gizliliğini kaldırmak istediğiniz dosyaları ana pencereye bırakmak ve daha sonra varolan seçenekleri kullanarak gizlemek. Ayrıca dileyenler dosyaları sistem dosyası olarak da gösterebilirler ve böylece dosyalarda herhangi bir değişiklik yapılmak istendiğinde sistem değişikliğin onaylanması için uyarı verecektir.

Tek bir amaca yönelik olarak hazırlandığı için programın başka işlevleri ya da özellikleri yok ama dosya gizleme ve gizliliği kaldırma gibi operasyonlara sık sık ihtiyaç duyanların tercih edebilecekleri uygulamalardan birisi olduğunu ve sorunsuz çalıştığını söyleyebilirim.

YORUMLAR