Foxhole Demo (windows)

Foxhole

Foxhole
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Foxhole online altyapıya sahip bir savaş oyunudur

Foxhole oyunculara farklı bir savaş tecrübesi yaşatabilen bir online rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir. 

Savaş konseptini MMORPG dinamikleriyle birleştiren bir oyun olan Foxhole'da oyuncular tek bir askeri yöneterek yüzlerce oyuncula işbirliği yapabiliyorlar ve devam etmekte olan online savaşın sonucunu belirleyebiliyorlar. Sandbox yapısına sahip olan Foxhole'da oyuncu tercihlerine göre evrimleşen bir oyun dünyası mevcut. Yani oyunda diğer oyuncularla birlikte yaptığınız çatışmalar ve gerçekleştirdiğiniz hedefler oyun dünyasının kurallarını belirliyor.

Foxhole temel olarak kaynak ele geçirmek, belli bölgeleri düşman işgalinden kurtarmak gibi görevler gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Bu işi yaparken kendi binalarımızı ve savaş araçlarımızı inşa edebiliyoruz. Cephedeki askerlerimizin savaşta etkili olabilmeleri için de destek hatlarını güven altına alıyor, cepheye sürekli lojistik destek sunmaya çalışıyoruz. Yani oyunda stratejik bir yapı da mevcut.

Foxhole gerçek zamanlı savaş sistemine yer vermekte. Oyun temel olarka bir top down shooter tarzı kuşbakışı kamera açısıyla oynanıyor ve savaş alanını rahatlıkla görebiliyor, taktiksel kararlar verebiliyoruz. Oyunun grafikleri de bir hayli başarılı.

Foxhole'un sistem gereksinimleri şu şekilde:

Foxhole Sistem Gereksinimleri

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.0 GHZ çift çekirdekli Intel veya AMD işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB DirectX 11 destekli ekran kartı

- 2 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

YORUMLAR