Freemake Audio Converter 1.1.0.58 (windows)

Freemake Audio Converter

Freemake Audio Converter
ÜCRETSİZ
İndir 1.26 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Freemake Audio Converter ile farklı ses formatları arasında dönüştürme işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Freemake Audio Converter, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan ses dosyalarını WMA, WAV, MP3, FLAC, M4A ve OGG gibi farklı ses formatlarına dönüştürmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir ses dönüştürme programıdır.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça sade, basit, kullanışlı ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle her seviyeden bilgisayar kullanıcısı programa kolayca alışarak hiç zorlanmadan kullanabilir.

Dönüştürmek istediğiniz ses dosyalarını program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla açmanız gerekmektedir. Toplu dosya dönüştürme işlemine de izin veren program ne yazık ki dönüştürmek istediğiniz ses dosyalarını program içerisine aktarabilmeniz için sürükle bırak desteğine sahip değildir.

Format dönüştürme işlemi için program içerisine eklediğiniz ses dosyalarına ait ad, format, süre, dosya boyutu ve diğer ayarları her bir farklı ses dosyası için liste üzerinde görebilirsiniz.

Program arayüzünün hemen alt kısmında yer alan "to MP3", "to WMA", "to WAV", "to FLAC", "to AAC", "to M4A", "to OGG" butonları yardımıyla dönüştürmek istediğiniz ses dosyası formatını seçebilir ve sonrasında gerekli ayarları yaparak dosyalarınızı dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz.

Dönüştürme işlemlerini oldukça yüksek kalitede ve hızlı bir şekilde gerçekleştiren Freemake Audio Converter, bu noktada sistem kaynaklarına biraz fazla yüklenmektedir. Bu nedenle ses dosyası dönüştürme işlemleriniz sırasında bilgisayarınızın genel performansında bir düşüş yaşanabilir.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının ses dönüştürme işlemleri için mükemmel bir çözüm sunan Freemake Audio Converter'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

YORUMLAR