FVD Video Downloader 5.6.5 (windows)

FVD Video Downloader

FVD Video Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FVD Video Downloader, web siteleri üzerinde Google Chrome ile izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlayan kullanışlı bir eklentidir.

FVD Video Downloader, farklı web siteleri üzerinde izlediğiniz video dosyalarınızı yakalamanıza ve bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan kolay kullanımlı ve kullanışlı bir Google Chrome eklentisidir.

Facebook, Vkontakte, Vimeo, Youtube, Mynet, Metacafe veya Dailymotion gibi birçok çevrimiçi video platformları üzerinde izleyip beğendiğiniz tüm videoları FVD Video Downloader ile kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Eklenti geçerli sayfa üzerindeki gömülü videoları otomatik olarak algılar ve indirmek istediğiniz videoları seçmenize izin verir. Açılan seçenekler penceresi üzerinden istediğiniz dosya türünü seçerek indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Eğer bir Google Chrome kullanıcısıysanız ve izlediğiniz videoları bilgisayarınıza indirmek veya kaydetmek için ücretsiz bir eklenti arıyorsanız, FVD Video Downloader'ı denemenizi öneririm.

YORUMLAR