Gear Software Manager 1.07 (windows)

Gear Software Manager

Gear Software Manager
ÜCRETSİZ
İndir 1.01 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gear Software Manager, bilgisayarınız üzerinde yer alan yazılımların güncelliğini kontrol edebileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Gear Software Manager, bilgisayarınız üzerinde kurulu olan yazılımların en son versiyonlarını kullanıp kullanmadığınızı sizin yerinize otomatik olarak kontrol eden kullanışlı bir yazılım.

Karışık ayarlar veya yapılandırma parametreleri gerektirmeyen program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Hızlı ve temiz bir kurulum işleminin ardından otomatik olarak bilgisayarınızı tarayan program, kullanmakta olduğunuz programlar arasında daha yeni bir sürümü olan tüm programları size bildirir.

Farklı sekmelere bölünmüş program arayüzü üzerinde gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemler oldukça iyi bir şekilde organize edilmiştir.

Güncellenmesi gereken programlar için yapılan tarama işlemini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştiren Gear Software Update, tarama işlemi sonucunda programın kullanmakta olduğunuz versiyonunu, kullanılabilir olan en son versiyonunu ve son sürüm için indirme adresini kullanıcılara sunar.

Güncelleme kontrol etme fonksiyonunun dışında sistem temizleme ve kayıt temizleme gibi iki ek fonksiyonu da kullanıcılarına sunan program, bir taşla birden fazla kuş vurmak isteyen kullanıcıların eminim ki çok hoşuna gidecektir.

Testlerim sırasında oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışan Gear Software Manager, sistem kaynaklarını da oldukça düşük seviyelerde kullanarak sisteminizi kesinlikle yormuyor.

YORUMLAR