Genie Timeline Free 2014 5.0.1.100 (windows)

Genie Timeline Free

Genie Timeline Free
ÜCRETSİZ
İndir 12.87 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Genie Timeline Free, bilgisayarınız üzerinde yer alan verileri yedekleyebileceğiniz ve ihtiyacınız olduğunda geri yükleyebileceğiniz ücretsiz bir yedekleme programıdır.

Genie Timeline Free, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde bulunan önemli verileri kolayca yedekleyebilmeleri ve daha sonra tekrar geri yükleyebilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz ve oldukça kullanışlı bir yedekleme programıdır.

Oldukça etkili bir yedekleme aracı olan Genie Timeline, yedekleme işlemleri sırasında benzer formattaki içerikleri bir araya toplayarak yedeklemektedir. Yani müzik dosyaları, resimler, videolar, dökümanlar, yer imleri gibi farklı kategoriler altında verileriniz yedeklenmektedir.

Oldukça modern ve etkileyici bir arayüze sahip olan program, kullanıcıların iki kolay adımda verilerini yedeklemelerini sağlamaktadır. Bu adımlardan ilki verilerinizi yedekleyeceğiniz sürücüyü seçmek, ikincisiyse hangi verileri yedeklemek istediğinizi seçmek. Genie Timeline Free ile dosyalarınızı yedeklemek işte bu kadar kolay.

Aynı zamanda program içerisinde yer alan yedekleme sihirbazı da tüm işlemleriniz boyunca size yardım edecek ve istediğiniz tüm verilerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yedeklemenize olanak tanıyacaktır.

Genie Timeline'ın Akıllı ve Sürekli Veri Koruma özelliği sayesinde, belirli zaman aralıklarında otomatik olarak yedek alabilir ve verilerinizi en güncel halleriyle bir kenarda saklayabilirsiniz.

Ücretsiz, kullanışlı, pratik ve güçlü bir veri yedekleme programına ihtiyaç duyuyorsanız, Genie Timeline Free'yi mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR