Goat Simulator MMO Simulator (windows)

Goat Simulator MMO Simulator

Goat Simulator MMO Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Goat Simulator MMO Simulator online bir keçi simülatörüdür

Goat Simulator MMO Simulator tarihin görmüş olduğu en başarılı keçi simülatörü olan Goat Simulator'a online oyun modunu ekleyen ve onu bir MMO'ya dönüştüren bir ek paket.

Eğer Goat Simulator'ın Steam versiyonuna sahipseniz tamamen ücretsiz olarak erişebileceğiniz bu ek paket sayesinde keçinizle fantastik bir serüvene atılabilirsiniz. Devasa çok oyunculu rol yapma oyunu şeklinde hazırlanmış Goat Simulator MMO Simulator'da artık gerçekçiliği bir kenara bırakıyoruz ve fantastik canavarların peşine düşüyoruz. Hatırlayacağınız üzere Goat Simulator'da tek bir keçiyle bütün şehre meydan okumuştuk ve insanlara hayatı zindan etmiştik. Bu sefer ise sıra elflere, cücelere ve diğer fantastik yaratıklara geldi. Goat Simulator MMO Simulator'da büyülü bir diyarda bu fantastik canlılara boynuzlarımızı tattırıyoruz ve saçmalık sınırlarını bir kere daha zorluyoruz.

Yeni Goat Simulator MMO indirilebilir içeriğinde 5 farklı kahraman sınıfından birini seçerek oyuna başlamaktayız. Bu kahraman sınıfları şu şekilde:

Warrior: Keçinin inatçılıktan gelen kutsal gücünü kullanan bu sınıf düşmanlarının kaba etlerine boynuzlarının kudretini tattırıyor

Rouge: Bir anda düşmanlarının arkasında belirip onlara arkadan sarılmayı seven bu sınıf sessizlik ve gizlilikte usta

Magician: Keçinin kudreti büyü gücüyle birleşirse ne mi olur? Magician

Hunter: Artık av olmaktan çıkıp avcı olma zamanı geldi. Şimdi o vitaminsiz okçu elfler düşünsün

Microwave: Mikrodalga Fırın. Artık o bir kahraman

Goat Simulator MMO Simulator'da bize verilen destansı görevleri tamamlayarak seviye atlıyoruz ve otlakların en havalı küçükbaşı olabiliyoruz. MMO oyunlarında ilk olarak seviye sınırı 101'e çıkarılıyor. Bu sayede başka oyunlarda 100 oldum diye böbürlenen arkadaşlarınıza feleğin tokadını yapıştırabiliyorsunuz.

Goat Simulator MMO Simulator'ın minimum sistem gereksinimleri şunlar:

  • Vista işletim sistemi
  • 2.0 GHZ çift çekirdekli işlemci
  • 2 GB RAM
  • Shader Model 3.0 destekli 256 MB ekran kartı
  • 2 GB boş depolama alanı
  • DirectX 9.0c destekli 16 Bit ses kartı