Google Nik Collection 1.2.11 (windows)

Google Nik Collection

Google Nik Collection
ÜCRETSİZ
İndir 429.00 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Nik Collection, 7 farklı araç barındıran profesyonel kullanıma yönelik ücretsiz fotoğraf düzenleme programı.

Google Nik Collection, fotoğraflarınız üzerinde profesyonel anlamda düzenleme yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. İçerisinde amatör kullanıcılar için fazlasıyla gereksiz filtre, efekt, düzenleme aracı içeren program Google’ın imzasını taşıdığından Türkçe dil seçeneğiyle geliyor.

Google’ın profesyonel kullanıcıların beğenisine sunduğu fotoğraf düzenleme programı Nik Collection’daki araçları kullanarak fotoğraflarınız birer sanat eserine dönüştürmeniz mümkün.

Windows bilgisayarınıza ücretsiz indirip doğrudan kullanabileceğiniz programda eski fotoğraflara özlem duyanlar için hazırlanmış 10 farklı araç kombinasyonu sunan Analog Efex Pro, detaylara önem veren ve renklerle oynamayı sevenler için Color Efex Pro, siyah beyaz fotoğraf severler için 20 popüler film türü içeren Silver Efex Pro, hassas düzenleme gerektiren fotoğraflarda detaylara inmeyi kolaylaştıran Viveza, resimde kaybolan bölümleri öne çıkarmak için birebir HDR Efex Pro, görüntü keskinleştirme seçenekleriyle ayrıntıları ön plan çıkartmanıza yardımcı olacak Sharpener Pro ve fotoğrafınızda istenmeyen noktacıkları sihirli şekilde ortadan kaldıran Dfine olmak üzere 7 adet araç bulunuyor.

YORUMLAR