Görüntü İşleme Uygulamaları 1.1 (windows)

Görüntü İşleme Uygulamaları

1.1
Görüntü İşleme Uygulamaları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Görüntü İşleme Uygulamaları resimlerinize farklı görünüm kazandırabilirsiniz

Görüntü İşleme Uygulamaları ya da kısaltılmış adıyla GİU kullanıcılara resim ve fotoğraflarını tercihlerine göre şekillendirme imkanı veren kullanışlı bir resim düzenleme programıdır.

Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Görüntü İşleme Uygulamaları resim dosyalarınızın birçok farklı değerini değiştirmenize imkan tanıyor. Programın güzel yönü size bu işler için önizlemeler sunması ve yaptığınız değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilmenize imkan tanıması. Bu sayede çalışmalarınız sonlanman önce onların nasıl görünceğini öğrenebiliyor ve gerekli değişiklikleri yapabiliyorsunuz.

Görüntü İşleme Uygulamaları ile resimlerinizin temel renk ayarlarıyla oynayabileceğiniz gibi resimlerinize farklı filtre seçenekleri uygulayabiliyorsunuz. Program kullanıcılara resimlerinin kontrast ve parlaklık değerlerini tercihlerine göre belirleme olanağı veriyor. Bunun yanında resimlerinize siyah beyaz, gri tonlama veya negatif görüntü efektleri uygulayabiliyorsunuz.

Görüntü İşleme Uygulamaları ile resimlerinizi dödürebilir veya aynalayarak ters çevirebilirsiniz. Programın Türkçe arayüze sahip olması sayesinde program kullanımı sayesinde aradığınız özelliğe kolayca ulaşabilmektesiniz.

Görüntü İşleme Uygulamaları 1.1 Sürümüyle Gelen Yenilikler:

  • Renkli histogram eşitleme(CMYK, YUV, HSV ve HSL ile) özellikleri de eklendi.
  • Çerçeveler arası geçiş sağlandı.
  • Kontrast germe için otomatik ilk değerler atanıyor.