GTA 5 Customize Plate Mod 1.2.3 (windows)

GTA 5 Customize Plate Mod

GTA 5 Customize Plate Mod
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  1,561

 • Üretici

  PlasticTangerine

GTA 5 Customize Plate Mod ücretsiz bir GTA 5 modudur

NOT: GTA 5 Customize Plate Mod resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu nedenle bu modu kullanmanız eğer GTA 5'in orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza neden olabilir. GTA 5 Customize Plate Mod'un kullanımından oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk kullanıcıya aittir. GTA 5 Customize Plate Mod'u yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz.

GTA 5 Customize Plate Mod eğer GTA 5'in PC versiyonunu oynuyorsanız oyunda kendi plakanızı kullanmanıza yardımcı olan bir GTA 5 modu.

Ücretsiz olrak kullanabileceğiniz bu GTA 5 plaka modu temel olarak oyun içerisinden aracınızdaki plakayı değiştirmenizi mümkün kılıyor. Normalde GTA 5'te plaka değişikliği eğer oyunun orijinal versiyonuna sahipseniz GTA 5 iFruit mobil uygulaması aracılığıyla yapılabiliyor. Bu uygulamayı bu bağlantıları kullanarak telefon veya tabletlerinize indirebilirsiniz: 

Bu uygulamalar aracılığıyla plaka değiştirmek çok pratik olmayabiliyor, bu nedenle bu GTA 5 plaka modu size daha pratik bir çözüm sunuyor. GTA 5 Customize Plate Mod ile plakanıza kendi isminizi, tuttuğunuz takımın adını veya dilediğiniz metinleri ve sayıları yazabilirsiniz.

GTA 5 Customize Plate Mod'u yüklemek için şu adımları izlemeniz gerekiyor:

 • İlk olarak Script Hook V'i yükleyin. Bu GTA 5 modunu nasıl yükleyebileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:
  http://oyun.tamindir.com/script-hook-v/
 • İndirdiğiniz GTA 5 Customize Plate Mod arşiv dosyasını açarak içindeki QWERTY keyboards klasöründe bulunan Plate.asi dosyasını GTA 5'in kurulu olduğu klasöre atın
 • =/+ tuşlarını kullanarak oyun içerisinde plaka değiştirme satırını açın. İstediğiniz plakayı en fazla 8 karakter olmak şartıyla yazarak enter tuşuna basın ve kaydedin.

YORUMLAR