GTA 5 Hileleri (windows)

GTA 5 Hileleri

GTA 5 Hileleri
ÜCRETSİZ
İndir 0.14 MB
5  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    65,498

  • ÜRETİCİ

    Tamindir

GTA 5 Hileleri, GTA 5 oyuncularının oyun içerisinde araç, silah, eşya, oyun dünyası, oyuncu gibi alanlarda istedikleri şifreleri yazarak oyundan daha fazla keyif almasını sağlayan hile paketidir.

GTA 5 Hileleri, ziyaretçilerimiz için özel olarak hazırladığımız GTA 5 (PlayStation) hile paketi. Eğer PlayStation 3 veya 4 üzerinde GTA 5 oynuyorsanız ve şifre girerek hileli oyun oynamak istiyorsanız bu paketi indirerek tüm hilelere ulaşabilirsiniz.

GTA 5 araba hileleri, para hileleri, oyuncu hileleri, Dünya hileleri, eşya hileleri, çatışma hileleri olarak farklı kategorilerdeki tüm GTA 5 şifrelerine erişebileceğiniz paket içerisinde 3 adet resim bulunuyor. Bu resimleri bilgisayarınızın ekranında açarak oyun oynarken istediğiniz şifreleri hemen girebiliyorsunuz. Serinin daha önceki oyunları olan GTA 4 ve GTA 3'deki hilelere göre daha fazla ve karışık tuş kombinasyonu gerektiren hileleri girerken oyunu duraklatmanız sizin yararınıza olacaktır.

GTA 5'in ilk çıkış haberi yapıldığı günden bu yana popüleritesi bir nebze olsun kaybetmemiş hatta sürekli daha popüler hale gelmiş bir açık Dünya oyunu. PC versiyonunun çıkış tarihi sürekli ertelenen oyunun Rockstar tarafından açıklanan son çıkış tarihi ise 24 Mart 2015. Ön satışa sunulan GTA 5'i satın almak için Aral ve Steam üzerindeki sayfalarını tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

GTA 5'in PC versiyonu çıktıktan sonra yeni hile paketini de en kısa süre içerisinde hazırlayarak sizlere sunacağız. GTA 6 ile ilgili basına sızan haber ve detaylarını okumak için GTA 6 bloğumuza göz atarak oyunun ne zaman çıkacağı ve nerede geçeceği hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR