HDEkran 1.0 (windows)

HDEkran

1.0
HDEkran
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HDEkran programı ile kolayca ekran görüntüsü alabilirsiniz

HDEkran kullanıcılara ekran görüntüsü alma ve aldıkları ekran görüntüsünü resim dosyaları olarak bilgisayarlarına kaydetme konusunda yardımcı olan ve tamamen ücretsiz olarak indirip kullanılabilen bir ekran görüntüsü alma programıdır.

Bilgisayarlarımızı iş hayatımızdaki projeleri yürütürken, okul için ödev hazırlarken veya günlük ihtiyaçlar nedeniyle kullanırken bazen ekranımızdaki görüntüleri belgelememiz gerekebiliyor. Sunumlar için belli görüntüleri yakalamımız, resimli anlatımlar hazırlamak için ekran görüntüleri yakalamamız gerekebiliyor. İşte HDEkran bu gibi durumlarda işinize yarayabilecek kullanışlı bir ekran görüntüsü alma aracı.

Benzer programlardan Türkçe bir arayüze sahip olması ve oldukça pratik bir kullanım sunması gibi özellikleriyle ayrılan HDEkran sayesinde saniyeler içerisinde ekran görüntüsü alabilmektesiniz. HDEkran ile ekran görüntüsü alabilmek için programın masaüstünüze yerleştireceği ileti kutusuna tıklamanız yeterli oluyor. Ekran görüntüsü alındıktan sonra resim düzenleme aracı açılmakta ve buradan ekran görüntüsü resim dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedilmekte.

YORUMLAR