herdProtect 1.0.3.9 (windows)

herdProtect

herdProtect
ÜCRETSİZ
İndir 2.17 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

herdProtect programı, tam olarak 68 farklı virüs veritabanından faydalanarak bilgisayarınızı taratabiliyor.

Bilgisayarımızda kullandığımız antivirüs ve diğer güvenlik uygulamalarının pek çok zararlı yazılıma karşı etkili oldukları kesin. Ancak bu uygulamaların sadece tek bir üreticinin virüs veritabanını içermeleri ise en büyük dezavantajları arasında. Dolayısıyla kullanıcıların sistemlerinde gerçek bir güvenlik sağlayabilmek için tüm virüs tarayıcıları teker teker denemeleri gerekebiliyor ve oldukça zahmetli bir işlem olduğunu söylemek mümkün.

HerdProtect ise bu konuya oldukça ilginç bir yaklaşım getiren uygulamalardan birisi. Zira sadece bir virüs veritabanından faydalanmak yerine tam olarak 68 farklı virüs yazılımı firmasının veritabanında arama yapabiliyor ve bilgisayarınızda bulunan tüm dosyaları tarayabiliyor. Bu sayede bilgisayarınızı bilinen tüm güvenlik sistemlerine göre taratabiliyor, dosyalarınızın güvenliklerinden emin olabiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde düzenlenmiş ve tek yapmanız gereken içerisinde yer alan yeşil tarama butonuna basmak. Hem taşınabilir sürümü hem de tam sürümü olması ise tercih seçeneklerinizi arttırıyor.

HerdProtect ücretsiz olarak sunulduğu için pahalı tarayıcı programlara da ihtiyaç duyulmuyor. Zira bütün diğer virüs veritabanlarını programı kullanarak ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bütün bu işe yarar yönleri dikkate alındığında, herdProtect'in kesinlikle denenmesi gereken güvenlik yazılımlarından birisi olduğu ortada.