Hitman: Blood Money Türkçe Yama

Hitman: Blood Money Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
1  
kullanıcı

Hitman: Blood Money Türkçe yaması ile 47'nin hikayesine kaldığımız yerden Türkçe olarak devam edebiliyoruz.

Not: Dil yamasının kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Hitman: Blood Money, Hitman serisinin en sevilen oyunları arasında yer alıyor ve böylece hem üst düzey hikayesi, hem oynanışı, hem de grafik ve sesleri ile üst düzey bir oyun deneyimi sunabiliyor. Ajanımız 47'yi bu oyunda da başarıyla yönetmemiz gerekiyor ve böylece hedeflerimizi teker teker ortadan kaldırabiliyoruz. Aynı zamanda Hitman'in geçmişine dair daha fazla bilgi edinebiliyor ve böylece merakımızı giderebiliyoruz.

Önceki Hitman oyunlarından çok daha fazla çeşitlilik sunabilen ve bu çeşitliliği doğru şekilde oyunculara aktarabilen Hitman: Blood Money, maalesef Türkçe olarak şimdiye dek mevcut değildi ancak OyunÇeviri ekibinin özverili emekleri sayesinde Hitman: Blood Money Türkçe yamasını indirmek ve böylece oyunu tamamen Türkçe olarak oynamak mümkün hale geliyor.

Türkçe yama oyunun hem menülerini hem de diyaloglarını Türkçe hale getiriyor. Böylece kullandığınız silahlardan tutun da karakterlerin söylediklerine kadar tüm kısımları kendi dilinizde oynayabiliyorsunuz. Yamayı kurarken tek yapmanız gereken RAR dosyasının içinden çıkan kurulumu çalıştırmak ve böylece Türkçe dil dosyalarının oyunun kurulu olduğu klasöre kopyalanmasını sağlamak.

YORUMLAR