iBackup Viewer 1.32 (windows)

iBackup Viewer

iBackup Viewer
ÜCRETSİZ
İndir 7.81 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iBackup Viewer, iPhone yedek dosyalarınızı analiz edebileceğiniz ve bazı dosyaları bilgisayarınıza aktarabileceğiniz ücretsiz bir dosya yöneticisidir.

iBackup Viewer, Windows kullanıcılarının iPhone akıllı telefonları üzerinde yer alan birçok farklı içeriğe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmeleri için geliştirilmiş olan bir dosya yöneticisidir.

iPhone'unuz üzerinde yer alan mesajlara, notlara, kişi listesine, arama kayıtlarına ve çok daha fazlasına göz atabileceğiniz gibi isterseniz daha önce iPhone üzerinde almış olduğunuz iOS yedek dosyalarını da görüntüleyebilirsiniz.

Tüm içerikleri sadece görüntüleme şansını sizlere sunan iBackup Viewer yardımıyla bu içerikleri bilgisayarınız üzerine daha sonra tekrar görüntülemek için veya analiz etmek için yedekleyebilirsiniz.

Özellikle teknoloji meraklısı kullanıcılar iOS cihazları üzerinde yüklü olan uygulamalara ait bilgileri iBackup Viewer ile görüntüleyebilirler.

Windows işletim sistemi kullanan iPhone kullanıcıları için farklı bir dosya görüntüleme ve dosya yönetim deneyimi sağlayacak olan iBackup Viewer'ı denemenizi öneririm.

YORUMLAR