Idealtake 1.5.513.3834 (windows)

Idealtake

Idealtake
ÜCRETSİZ
İndir 7.39 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Idealtake sayesinde dosya ve dökümanlarınız arasında kolayca ve ücretsiz olarak aramalar yapabilirsiniz.

Idealtake programı, bilgisayarınızda ücretsiz bir şekilde ve kolayca kullanacağınız bir döküman arama uygulaması ve açık kaynak kodlu olarak kullanıcılara sunuluyor. Her ne kadar arayüzü ilk bakışta biraz karmaşık gelse de bir süre sonra temel işlevlerin hepsini öğrenebiliyorsunuz.

Bilgisayarınızda bulunan döküman ve dosyalar arasında arama yapmak, aynı zamanda birbirinin kopyası olan dökümanları bulmak gibi oldukça işe yarar bir özelliği barındıran uygulama, basit, gelişmiş ve güdümlü arama isimlerinde farklı arama metotları barındırıyor. Böylece arama derinliğini ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebiliyorsunuz.

Aynı zamanda sunucu bağlantısı kurarak karşı sunucuda da arama yapabilmenizi sağlayan program, sistem yedekleme ve geri yükleme özelliğine de sahip. Arayüzü oluşturan fontları ve renkleri sevmezseniz onları da düzenleyebilmeniz sayesinde Idealtake'in arayüzünü kendi keyfinize göre ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca veritabanında yer alan verilerin hangi tip dosyalardan oluştuğunu gösteren veri grafiği de ne tip dosyalara sahip olduğunuzu size özet olarak sunması sayesinde oldukça işlevsel. Gelişmiş arama özelliklerine kavuşmak isteyen kullanıcılarımızın tercih edebilecekleri uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR