ImageUSB 1.3.1000 (windows)

ImageUSB

ImageUSB
ÜCRETSİZ
İndir 1.06 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ImageUSB, birden fazla USB bellek üzerine görüntü (imaj) dosyalarınızı yazdırabileceğiniz kullanışlı bir yazılımdır.

ImageUSB, aynı anda birden fazla USB bellek üzerine görüntü dosyalarınızı yazdırmanıza olanak sağlayan oldukça kullanışlı ve güçlü bir programdır. Kullanıcıların toplu çoğaltma işlemleri için oldukça etkili bir çözüm sunan program yardımıyla, tek bir görüntü dosyasını eş zamanlı olarak istediğiniz tüm USB bellekleriniz üzerine yazdırabilirsiniz.

Diğer USB çoğaltma araçlarının aksine ImageUSB ile kopyalama işlemi sırasında USB bellek üzerinde kullanılmayan ve boşta kalan tüm alanı aktif şekilde kullanabilirsiniz.

Önyüklenebilir USB bellekler de dahil olmak üzere her türlü görüntü yazma ve USB çoğaltma işlemini program yardımıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça kolay kullanımlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan ImageUSB ile yapabileceğiniz tüm işlemlere programın ana penceresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Görüntü (imaj) dosyalarınızı eş zamanlı olarak birden çok USB bellek üzerine yazdırmak için kullabileceğiniz ücretsiz ve güvenilir bir programa ihtiyacınız varsa, ImageUSB'yi mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR