Imgares 1.47 (windows)

Imgares

Imgares
ÜCRETSİZ
İndir 1.20 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birçok fotoğrafa eş zamanlı olarak müdahale edebilmenize olanak tanıyan bu program ile temel düzenleme operasyonlarını kolayca tamamlayabilirsiniz.

Imgares ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programı olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların ücretsiz olarak indirebilecekleri bu program, temel düzenleme operasyonlarını çok kolay bir hale getiriyor.

Günümüz fotoğraflarının en büyük sıkıntılarından biri de yüsek dosya boyutlarına bağlı olarak ortaya çıkan transfer etme süresidir. Özellikle elektronik posta göndermek istediğiniz zaman yüksek boyutlu bir fotoğrafın yüklenme süresi can sıkıcı noktalara ulaşabiliyor. İşte tam bu noktada devreye giren Imgares, kullanıcılara kolay ve hızlı bir şekilde fotoğraf dosyalarını boyutlandırma imkan sağlıyor.

Sürükle bırak desteği sayesinde fotoğrafları kolayca programa aktarabilir, sadece birkaç tık ile boyutlandırma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Bu özelliğin yanı sıra Imgares pek çok farklı düzenleme seçeneği de sunuyor. Döndürme, yazı ekleme ve slayt gösterisi hazırlama gibi fonksiyonlara da sahip olan bu düzenleme programı ile fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Çoklu işleme özelliği sayesinde aynı anda birden fazla fotoğrafa hükmedebilir ve tek tek uğraşmadan tüm gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Temel düzenleme seçenekleri ve ücretsiz oluşuyla öne çıkan Imgares'i özellikle yüksek boyutlu fotoğraflarla uğraşan kullanıcılarımıza öneriyorum.

YORUMLAR