inSpeak Communicator 9.6.6 Build 612 (windows)

inSpeak Communicator

inSpeak Communicator
ÜCRETSİZ
İndir 11.17 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızda kullanacağınız bu hafif ve kolay sohbet programı ile istediğiniz konularda sohbetlere hemen katılabilirsiniz.

inSpeak Communicator programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir anlık mesajlaşma programı olarak karşımıza çıkıyor ve eskiden kullandığımız MSN programını biraz andırıyor diyebilirim. Oldukça sade olan ve hızlı bir mesajlaşma olanağı sunan program sayesinde Skype gibi ağır ve eski bilgisayarlarda sıkıntı oluşturan programlar kullanmanıza gerek kalmıyor.

Uygulamanın arayüzü basit ve anlaşılır şekilde düzenlenmiş ve gereksiz hiç bir detay yer almıyor diyebilirim. Böylece bilgisayar bilgisi çok olmayan kullanıcılar bile hiç zorlanmadan arkadaşlarıyla sohbetlerini gerçekleştirebilirler. Durum güncellemesi yapma, radyo dinleme ve dinletme, grup sohbetleri ve birebir sohbetler gibi tüm gereken özellikler de program içerisinde mevcut.

Herkese açık olarak belli konular üzerine hazırlanmış olan grupları da program içerisinden bulabiliyor ve böylece tematik sohbetler gerçekleştirebiliyorsunuz. İsteyen kullanıcıları açtıkları sohbet gruplarına şifreler koyarak gruplara izinsiz kişilerin girmesini engelleyebiliyorlar.

Kullanıcı arama seçenekleri arasında kullanıcı adı veya gerçek adı soyadı, ülkesi, yaşı, cinsiyeti gibi pek çok farklı kriter yer alıyor ve böylece arkadaşlarınızı çok daha kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz. Sohbet ekranı çok basit olmasına rağmen programın ayarlar bölümü biraz karmaşık ancak çok sayıda farklı ayarlama imkanı sunduğu için detaylara girmek isteyen kullanıcıların da hoşuna gidecektir.

YORUMLAR