intelligent Video Convert 1.1.0 (windows)

intelligent Video Convert

intelligent Video Convert
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 11.84 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

intelligent Video Convert ile ses ve video dosyalarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

intelligent Video Convert kullanıcılara ses dönüştürme ve video dönüştürme konularında yardımcı olan ve birçok ek video düzenleme ve ses düzenleme aracını da beraberinde getiren kulanışlı bir video dönüştürme programıdır.

Bilgisayarımızda depoladığımız ses ve video dosyalarını farklı cihazlarla uyumlu hale getirmek ve codec problemlerini gidermek için bu dosyaları farklı formatlara dönüştürebiliriz. intelligent Video Convert bize bu iş için pratik bir yol sunuyor ve ince kalite ayaralrı yamamıza da imkan tanıyor.

intelligent Video Convert'ın güzel yönü farklı dosyalar için ses birleştirme ve video birleştirme desteği sunması. Böylece farklı ses ve video dosyalarını birbirinme ekleyerek tek bir dosya haline getirebiliyoruz. intelligent Video Convert ayrıca videolardan ses alma özelliği sayesinde videolardaki sesleri ayıklayarak ayrı bir ses dosyası olarak kaydedebilmekte.

intelligent Video Convert ses kesme ve video kesme araçları sayesinde video veya ses dosyalarındaki istenmeyen bölümleri keserek dosyadan çıkartmanızı mümkün kılıyor. Eğer video ve ses dosyalarınız ile ilgili ihtiyaçlarınızı tek bir program aracılığıyla karşılamak isterseniz intelligent Video Convert güzel bir seçim olabilir.